خبرهای داغ ، بازی و جایزه

برای شروع، ثبت نام کنید

بازی کنید، خبر بخوانید و جایزه بگیرید

در مستر90 می توانید علاوه بر بازی و دنبال کردن اخبار فوتبالی، با سایر طرفداران تیم محبوبتان در ارتباط باشید و جوایز بی نظیری هم ببرید!
ثبت‌نام رایگان
ثـــبـــت‌نـــام رایـــگان

ثبت نام به منزله پذیرفتن قوانین می‌باشد.

اخبار اسپانیا
اتحاد اسپانیا
3
30,168

رسمی: سرمربی سابق اسپانیا، جانشین ژاردیم در موناکو

رسمی: سرمربی سابق اسپانیا، جانشین ژاردیم در موناکو
مورنو که مدت ها دستیار لوئیس انریکه بود، بعد از کناره گیری او از هدایت تیم ملی اسپانیا به دلیل بیماری فرزندش، به عنوان سرمربی لاروخا انتخاب شد و این تیم را به رقابت های یورو 2020 رساند اما پس از آن، فدراسیون فوتبال اسپانیا تصمیم به بازگرداندن انریکه گرفت و مورنو هم که از سوی سرمربی سابق بارسا به خیانت متهم شده بود، کنار گذاشته شد.
اما اکنون باشگاه موناکو اعلام کرد که این مربی جوان را به خدمت گرفته است. در بیانیه این باشگاه آمده است:" باشگاه موناکو پایان همکاری اش را با لئوناردو ژاردیم اعلام می‌کند. روبرت مورنو، سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا، با قراردادی که تا سال 2022 اعتبار دارد، هدایت تیم اول باشگاه را برعهده می گیرد."
ژاردیم فصل قبل در میانه های فصل برکنار شده بود اما نتایج ضعیف موناکو با تیری آنری باعث شد تا مدیران این باشگاه بار دیگر او را به خدمت بگیرند. اکنون این برای دومین در سال 2019 است که او از باشگاه موناکو اخراج می‌شود.

برچسب‌ها: اپسانیا تیم ملی تیم ملی اسپانیا لالیگا جام جهانی

اگر حوصله خواندن ندارید، برای شنیدن اخبار روز فوتبال از هرجای ایران با شماره 9099070330 تماس بگیرید.

در مستر90، می توانید خبرها را پیگیری کنید، با طرفداران فوتبال در ارتباط باشید و جایزه ببرید! {ثبت نام رایگان}

1 0

35 Hawrekarami1398/10/11

تمامی خدمات اين سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.