خبرهای داغ ، بازی و جایزه

برای شروع، ثبت نام کنید

بازی کنید، خبر بخوانید و جایزه بگیرید

در مستر90 می توانید علاوه بر بازی و دنبال کردن اخبار فوتبالی، با سایر طرفداران تیم محبوبتان در ارتباط باشید و جوایز بی نظیری هم ببرید!
ثبت‌نام رایگان
ثـــبـــت‌نـــام رایـــگان

ثبت نام به منزله پذیرفتن قوانین می‌باشد.

اخبار کرواسی
اتحاد کرواسی
14
833

راکیتیچ: مشخص بود کرونا اینقدر گسترده می شود

راکیتیچ: مشخص بود کرونا اینقدر گسترده می شود
ایوان راکیتیچ، هافبک کروات بارسلونا مدعی شد وضعیت فعلی از چند هفته قبل قابل پیش بینی بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، فوتبال در اسپانیا نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا به مانند بسیاری از کشورها در سراسر دنیا به تعویق افتاده اسست. ایوان راکیتیچ مدعی شد او فقط برای بیرون بردن سطل زباله در نزدیکی خانه اش بیرون می رود و تحمل این شرایط گرچه دشوار بوده، اما برای گذر از این بحران ضروری است.

ایوان راکیتیچ گفت: "از نظر من شرایط تعجب آور نبود. وقتی ماه گذشته به ناپل برای برگزاری دیدار لیگ قهرمانان اروپا سفر کردیم، مردم در ایتالیا زیاد درباره این ویروس صحبت می کردند و من به ژاوی، پزشک تیم گفتم که وضعیت در آینده بدتر می شود.

حالا در خانه ماندن بهترین کاری است که ما می توانیم انجام دهیم. من می خواهم به خیابان بروم و قدم بزنم، اما حالا لزومی به این کار وجود ندارد. ما باید در داخل خانه باشیم. من این شرایط را دوست ندارم، اما لازم و مهم است. من فقط برای بیرون بردن سطل زباله که 50 متر با خانه ام فاصله دارد بیرون می روم و این تنها دلیلی است که به خیابان رفته ام.

دیدن دوباره بازیکنان در زمین تمرین و بازی کردن دوباره عجیب خواهد بود. امیدواریم که در بهترین شرایط قرار بگیریم. در تابستان شرایط مانند زمانی که کل فصل پیش رو دارید نخواهد بود. تقریبا غیرممکن است که بعد از یک ماه با 100 درصد توان بتوانید در میدان حاصر شوید، اما تمایل ما به کسب پیروزی و موفقیت مانند قبل خواهد بود."

برچسب‌ها: کرواسی اسپانیا بارسلونا راکیتیچ

اگر حوصله خواندن ندارید، برای شنیدن اخبار روز فوتبال از هرجای ایران با شماره 9099070330 تماس بگیرید.

در مستر90، می توانید خبرها را پیگیری کنید، با طرفداران فوتبال در ارتباط باشید و جایزه ببرید! {ثبت نام رایگان}

3 0

107 روز سخت1399/01/04

تمامی خدمات اين سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.