خبرهای داغ ، بازی و جایزه

برای شروع، ثبت نام کنید

بازی کنید، خبر بخوانید و جایزه بگیرید

در مستر90 می توانید علاوه بر بازی و دنبال کردن اخبار فوتبالی، با سایر طرفداران تیم محبوبتان در ارتباط باشید و جوایز بی نظیری هم ببرید!
ثبت‌نام رایگان
ثـــبـــت‌نـــام رایـــگان

ثبت نام به منزله پذیرفتن قوانین می‌باشد.

اخبار پرسپولیس
اتحاد پرسپولیس
1
103,299

مایلی کهن: درود به شرف برانکو

مایلی کهن: درود به شرف برانکو
به گزارش فارس، محمد مایلی کهن در مورد شایعه سرمربیگری اش در تیم فوتبال ملوان گفت: این خبر اصلا صحت ندارد. سرنخواستن من دعوا است. هیچ صحبتی در این مورد با من نشده است.

مایلی کهن با اشاره به انتقادهای برانکو از کارلوس کی‌روش عنوان کرد: باید بگویم درود به شرف برانکو که حرفش را در رسانه‌ها بیان می‌کند اما متاسفانه همکاران من (مربیان ایرانی) در خلوت تا دلتان بخواهد از کی‌روش انتقاد می‌کنند و پیرامون او حرف می‌زنند. اما در رسانه‌ها کلامی انتقادی از آنها در مورد کی‌روش نمی‌شنوید.

وی افزود: برای اینکه برخی از مربیان منفعت طلب شده‌اند و در رسانه‌ها از کی‌روش انتقاد نمی‌کنند، اما درود به شرف برانکو شخصیت او هم با کی‌روش اصلا قابل مقایسه نیست.

سرمربی اسبق تیم ملی ایران با اشاره به پوشش سرمربیان تیم‌های اروپایی در جام ملت‌های این قاره گفت: دقت کرده‌اید که مربیان تیم‌های اروپایی چگونه پوششی دارند؟ هیچ کدام آنها کت و کروات را با شلوار لی نمی‌پوشند. مربی بلژیک هم شب گذشته با اینکه کت نپوشیده بود یقه پیراهنش را تا نافش باز نکرده بود چقدر در کشور ما عقب گرد داشته‌ایم و چقدر برخی مسائل در فوتبال اروپا خوب است.

مایلی کهن افزود: فکر نمی‌کنم کی‌روش اکنون در ایران باشد زیرا اگر بود حتما با یکی درگیری پیدا می‌کرد. کاش او حداقل با پول مردم ایران به مسابقات جام ملت‌های اروپا می‌رفت و این بازیها را از نزدیک می‌دید البته کشور ایران که خیلی پولدار نیست و فقیر است! با این حال به نظر من بهتر است کسی پیدا شود تا معنای شخصیت را به کی‌روش تفهیم کند. جالب است فدراسیون فوتبال در قبال خواسته کی‌روش اطلاعیه می‌دهد و غلامرضا بهروان هم از کی‌روش حمایت می‌کند. آقای بهروان شما دیگر چرا؟! مربیان ایرانی منفعت طلب شده‌اند.

سرمربی اسبق تیم ملی با اشاره به اینکه هنوز صحبتی نکرده گفت: من هنوز دهانم را باز نکرده‌ام اگر دهانم را باز کنم خواهید دید چه اتفاقی می‌افتد و به قول شاعر گر آن پرده در افتد نه تومانی و نه من. کاش کمی به ما بر بخورد. در جام ملت‌های اروپا آلبانی و ایسلند که محلی از اعراب ندارند ببینید چگونه بازی می‌کنند آن موقع ما به خاطر ۱۵ دقیقه خوب بازی کردن مقابل آرژانتین در جام جهانی چه کارهایی که نمی‌کنیم هیچ کس نیست جلوی کی‌روش را بگیرد او هر کاری که می‌خواهد می‌کند و به همه ما می‌خندد.

برچسب‌ها: مایلی کهن پرسپولیس برانکو کیروش

اگر حوصله خواندن ندارید، برای شنیدن اخبار روز فوتبال از هرجای ایران با شماره 9099070330 تماس بگیرید.

در مستر90، می توانید خبرها را پیگیری کنید، با طرفداران فوتبال در ارتباط باشید و جایزه ببرید! {ثبت نام رایگان}

10 2

309 Lion Hampton1395/03/30

Arman Akam: ایول حرفش کاملا درسته

15 دی (13:35)


پرشین پرسپولیس: اولین باره این اقا یه حرف درست میزنه

4 تیر (15:17)


تمامی خدمات اين سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.